Zvláštní

3. listopadu 2015 v 22:42 | V. Verloren
připadám si zvláštní


zvláštní, protože mi nezáleží na věcech, na kterých by mi mělo záležet a stresuju se s věcma, který nejsou důležitý
celý je to podivný a trochu nepochopitelný. to bude tou mou nízkou inteligencí, jak ráda prohlašuje chemikářka.
spolužačka mi dneska "znehybňovala prsty" - nejprve jsem jí dlouho tiskla ruku v té mé, fakt silně a fakt dlouho. při tom jsem si představovala, jak škrtím právě tu učitelku chemie, nebo rovnou celou chemii jako vědní, povinný středoškolský obor, a vydržela jsem několik minut. pak jsem stisk povolila, chvilku rukou nehýbala a ejhle - klouby bolely jako čert a já se s rukou bála pohnout, abych si ty klouby nějak nevyhodila, působilo to skrz tu bolest tak nějak křehce. ale nic to nebylo, pak jsem prudce uvolnila ruku a šlo to. ale ten pocit škrcení... zvláštní, že jo.
je zvláštní, že jsem sem chtěla psát trochu pravidelně a už tu dlouho nic nepřibylo. mám deník. takový ten papírový, co si schovávám pod polštář nebo do skříně. píšu tam všemožný kraviny - události všedních dnů, sem tam nějakou myšlenku, pocit, výkřik z hloubi duše. to by fakt nikoho nebavilo číst - moje fetiše, úchylky, touhy a další pubertální normálnosti i charakterní nedostatky (nebo přebytky, jak se to bere, že jo).
jsem najednou strašně sociální, přestože bych se nejradši co nejvíc uzavřela. zvláštní.

zvláštní, proč sem píšu, když nemám pořádně co. asi bych ráda dala světu vědět, že asi nejsem úplně v pořádku. ale zároveň mám pocit, že by to nikoho nezajímalo. všichni si občas připadáme úplně mimo. možná, že když z toho udělám zvláštnost, někdo si všimne. to je tak všechno, co se dá dělat - registrovat to. a třeba přijmout. zvláštnost se neodmítá, jde jen o to, jestli se s tím smíříte.

mějte se (zvláštně, samozřejmě).
 


Komentáře

1 Iris Iris | E-mail | Web | 5. listopadu 2015 v 19:21 | Reagovat

Je zvláštní, že mi to vůbec zvláštní nepřipadá? :-)
Je mi líto, že tě zrovna chemie tak štve. Já si jednu dobu i říkala, že půjdu chemii studovat. :-) Ale tak učitelé někdy umí zkazit ledacos.:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama